gram.pl

Jaki sprzęt gwarantuje odbiór naziemnej telewizji cyfrowej?

Dział Obsługi Klienta

Jedynie odbiorniki cyfrowe zgodne z wymaganiami określonymi w przepisach dotyczących wymagań technicznych i eksploatacyjnych dla urządzeń konsumenckich służących do odbioru cyfrowych naziemnych transmisji telewizyjnych umożliwiają odbiór naziemnej telewizji cyfrowej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.Podstawa prawna art. 6.2 ustawa z dnia 30 czerwca 2011 roku o wdrożeniu naziemnej telewizji cyfrowej.

Powrót do strony głównej działu pomocy
©2005-2017 gram.pl sp. z o.o.
Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania w godzinach 9:00 - 17:00. +48 22 327 08 81 dok@gram.pl Zamknij